Noh, palju kaalud?

Seda, et ma lõpurasedana paks olin, teavad kõik. Viisakamad väidavad küll, et nii nunnnu oli aga no tegelt oli endal küll vaala tunne ja seda kindlasti ei igatse. 

  

Kui Robiniga kukkusid kilod kolinal ja see 12kg kadus 2 nädalaga, siis Henriga olin ma 2 nädalat pealt sünnitust 65kg – minu normaalkaal on sinna 52kg kanti ikka pigem, seega midagi oli küll üle. Kõik muudkui ütlesid, et imetamisega see kaob kiirelt ja nii vähe ju möödas aga oi, ma olen kärsitu inimene. Eks kõige raskem oli see, et väga ju sporti ka teha ei saanud ja kui hakkasin proovima, siis läks olemine kõhus natukene kehvaks. Jätsin siis jooksmise veel ootele ning kannatasin. 

Kui tead ise ka, et oled veits juurde võtnud, siis on kaalule astumine ebameeldiv. No ei taha sealt seda numbrit näha. Eriti mina, eluaegne üsna kribu. Kui aga vastu hakkas vaatama juba 62kg, siis tundsin, et jess, lootust on, polegi eluaeg veits paksuke! 

 

3 nädalat peale  Henri sündi

3 nädalat peale Henri sündi


Kui me septembris Riiga läksime, siis ma proovisin esimest korda jalga oma “enne rasedust” teksaseid. Ma ei suuda oma rõõmu kirjeldada isegi, kui need täiesti okeilt jalga läksid! Isegi Raido ütles, et ma olin sel päeval kahtlaselt õnnelik lausa aga no.. paljud saavad minust aru. Hea paar teksaseid on tõsiselt väärtuslik leid ja kui sul on mingid LEMMIKUD, siis neid kantaksegi kuni augud on sees. Ja siis ka veel mõned kuud 🙂 

  
Kuid tulles nüüd tänasesse päeva, siis olukorra üle liiga palju kurta ei saa. Päris ideaalkaalus ei ole aga need viimased 2-3kg ei ole üldse hullu. Nädala jooksul olen lausa 4x jooksmas ka käinud ja nädalavahetusel tahaks proovida aeglaselt 10km sörkida. Praegu olen mitu korda jooksnud koos Katuga ning see on väga hea olnud – tempo on mõistlik, väga pikalt ei jookse ja koos läheb aeg kiiremini ning pole aega kurta, et ei jaksagi. Jooksmine on ju 90% peas kinni 🙂 

Kaalun ma kuskil 54,5-55kg seega. Kuigi riides olles pole ju “näha” midagi, siis tegelikult mulle selline pehme kõhukene ei meeldi küll.. Aga teate, mis mulle veel ei meeldi? Dieet! Mulle meeldib süüa igasuguseid keelatuid asju ja rohkem, kui peaks.. Ma iga päev sada korda mõtlen, et jah, nüüd hakkan korralikuls aga ega ma ikka ei hakka küll. Ma tean, et tegelikult loksuvad need isud paika, kui igapäevaselt trenni teha, nii et proovin end sinna lainele saada ja usun, et siis läheb isu ka natukene mõistlikumaks. 

Üldiselt ma ei saa kurta kogu olukorra üle. Ei kaalu enam 70kg, vanad riiided lähevad selga ja uusi saab ka osta normaalse suurusega. Kaalunumber pole küll ideaalne, kuid võib-olla on need üleliigsed 2,5kg mu rindades.. 

Ühtegi pilti ma selle postituse jaoks teha ei suutnud, nii et uudishimulikumad võivad vaadata lihtsalt neid, mis mul juba telefonis olemas on. 

   
 
Homme jooksma, kindlalt! Ja ei söö tervet shokolaadi ära.. Ausalt.. 

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: