Kõigest ja mittemillestki

Olen kirjutanud valmis väga mitu postitust aga pole neid avaldanud. Miks? Tundub nagu mul tegelikult polegi midagi öelda.. Kirjutasin blogiauhindadest, eurovisioonist, lastega üksinda trippimisest, üksikvanematest ja.. Midagi ei postitanud, täitsa naljakas. Ehk teine päev tunduvad kirjutised asjalikumad ja siis avaldan ikka. 

Kuid kuna mul midagi asjalikku öelda pole, siis võtan lihtsalt viimase aja parimad palad kokku: 

 • Me olime lastega Saaremaal kaks päeva. Niiii mõnus, eelmises postituses on pilte ka. 
 • Robin õppis rattaga ilma abiratasteta sõitma. Ostsime uue ratta ka ja poes soovitati abikad ikka alla jätta, et tasakaalu hoida ja harjutada esialgu. Ka soovitati sadul üsna kõrgele tõsta, pidi seljale parem olema. Proovime nii nagu targemad arvasid.      
 • Vahepealsed soojad ilmad olid niii mõnnad. Mul natukene põles nina ära ja mu arust Henri ja Robin ka kohe jumekamad. Robin käis mitu päeva ainult lühkaritega ja täna oli üsna kurb pikkade pükste ja jope üle.   
 • Robinile on kala alati maitsenud. Eriti just kuivatatud kala, mida Saaremaal saab. Sel aastal on aga asi täitsa naljakas, sest ta keset Selverit nõuab krevette. Ta polnud kunagi neid proovinudki aga nägi neid seal ja teatas, et tal on vaja. Mul kahju polnud, ostsin mõned ja no sõi kohe ära.. Sama moodi heeringat, vähki ja kalmaari.. Täiesti mitte minu laps 😀 Aga väga tubli! Ja kala puhastab paremini, kui mõni perenaine!   
 • Tegin eelmine nädal tomatipestot. Ise kuivatasin tomateid ahjus ja puha. Täna tegin karulaugust ja see oli veeel parem!     
 • Kuna ilmad olid nii ilusad, siis vahepeal jäi söögitegemine kodus harvemaks. Meil on aga ju “maitsva kõhutäiega” kuu ja sellest oli kohe kahju, kui jälle õhtuks kodus polnud. Samas oleme ikka päris palju asju sealt teinud ja mitu uut lemmikut saanud. Minu jaoks oli imeline avastus kanasupp. Ausalt.. Ma tean, nii lihtne asi aga no niii hea oli! Ja hommikuks smuutisid oleme leidnud mitu uut ning isegi täisterapastaga hakkame harjuma 😉 
 • Laupäeval tegime rõdu tühjaks. Pesuresti panime koridorirõdule ja nüüd saab maja taga rõdul istuda ja hängida. Põrand on ostetud aga panemata – kõike kohe ei jõua ju ometigi!     
 • Laupäeval käisime linnas sünnipäeval. Läksime ja tulime rongiga. Raido polnud uue rongiga kunagi sõitnud! Mõnus oli aga tegime nalja ka, et kohe kui Kalamajja minek, siis muutusime ise ka rongiga sõitvateks hipsteriteks. Mitte solvuda – rongid, hipsterid ja Kalamaja on kõik lahedad. 
 • Emadepäeval peesitasime maal. Suvi oli täiesti! Proovisime nunnut pilti ka teha minust ja lastest aga no loota ju võib 🙂   
 • Täna saime me Henriga Kohilas mu sõbrannaga kokku ja siis käisime rehvivahetuses. Olin valmis, et seal läheb sada aastat ja tuhat raha, sest rehv tundus ju lausa katki aga läks 15 minutit ja 9€. Hea on, et avastasin selle Kohilas, mitte kuskil keset maanteed.. Henri jäi autos magama ja niii nunnult magas mul süles edasi kui ta tuppa tõin.. Olekski tahtnud jätta endale 🙂 

  Leave a Reply

  Please log in using one of these methods to post your comment:

  WordPress.com Logo

  You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

  Twitter picture

  You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

  Facebook photo

  You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

  Connecting to %s

  %d bloggers like this: