Kes minu EBA hääled said

Ma hakkasin mõni aeg tagasi juba seda postitust kirjutama aga tuju läks kuidagi mööda. Samal päeval, kui EBA hääletamine lahti läks, siis olid nagunii kõik blogid täis seda juttu, et minge ikka hääletage. Mu enda Facebooki sein ka muidugi, kuid ma tahtsin vähemalt blogis eriline olla!

Ühesõnaga käes on see aeg, kus saab hääletada oma lemmik blogide poolt.

Hääletada saab siin: https://surveer.com/s/W94RS22J

Kes veel ei tea, siis meie blogi kandideerib ka ja seda pere-beebiblogi kategoorias. Meie kategoorias peaks rebimine olema üsna tihe, sest häid blogisid on hästi palju. Ma ise panustan Henry võidule ausalt öeldes ja mul oleks selle üle ka väga hea meel. Kuid, kui nüüd neid kategooriaid täpsemalt vaadata, siis ma andsin oma hääled ikkagi ka. Pean tunnistama, et kuna ma loen ainult umbes 3-4 blogi, siis mul väga palju siin hääletada ei olnudki. Kuid kelle poolt ma siis hääletasin?

Arvamusblogi: hääletasin ikkagi Ebapärlikarbi poolt. Kuigi ma ei ole tihti tema arvamusega nõus, siis ma ju ikkagi loen tema blogi. Näha on, et ta ise naudib ka blogimist. Henry kirjutas oma blogis, et talle pigem ei meeldi väga paljud asjad ja ma olen tegelikult sellega nõus: Ebapärlikarp kipub olema vahel väga negatiivne, kuid samas on ikkagi piisavalt aus.

Elulised blogid: valisin sealt k2tsanddogsi blogi. Minu arust on see küll naaaaatukene vales kategoorias aga samas ega õigemat sel aastal vist polnud ka. Igal juhul mulle hullult meeldib see, et keegi viitsib sellistest asjadest kirjutada. Kuna autor on ka nooruspõlvest tuttav tüdruk, pildid on ilusad ja tekst väga õige, siis läks hääl kindlasti õigesse kohta.

Fotoblogi: minu lemmikuks jäi sealt Monaconda. Kui ma ei eksi on tegu Saku tüdrukuga, keda ma lapsepõlvest isegi natukene mäletan. Minu poolthääle sai ta aga seetõttu, et näha on, et ta on väga palju õppinud ja arenenud. Tegelikult on mu lemmik fotoblogi Krisse oma, kuid kahjuks tema ei osalenud.

Investeerimisblogi: seal eriti valikut ei olnud, kuna ma peale Rahakrati teisi ei teagi. Kes seda lugenud ei ole, siis soovitan. Vahvalt kirjutatud, aus tekst.

Kokandusblogi: no siin ei olnud üldse kahtlustki, et ma hääletan Olga poolt. Põhjuseid on väga mitu: Olga kirjutab kiftilt ja ausalt, Olga koogid on kõik IMEMAITSVAD, Olga teeb nalja ja oskab olla irooniline. Lisaks, kui vaadata pilte, mis on tehtud blogi alguses ja praegu siis.. Olga on lausa fotoblogitasemele arenenud 😉 Lingi panen ka: http://www.olgainkitchen.com/

Pere- ja beebiblogi: minu enda kategooria. Seega ilmselgelt mina hääletasin enda poolt. Ja mina võidan. Naliiii. 😀 Ma hääletasin Britti poolt. Mulle lihtsalt ta väga meeldib. Jah, tekst on minu jaoks vahepeal häääästi roosa. Igas mõttes. Kuid Britt on imearmas, tubli ja tore. Ta näeb blogiga rohkem vaeva, kui keegi teine, keda ma tean ka. Pildid on ilusad, tekst on alati läbimõeldud, Britt on viisakas ja tolerantne, samas on tal oma arvamus ja hääl. Kui Henry võidab, siis Britt tuleb vast teiseks. Või vastupidi. 🙂

Ja rohkem vist ei olegi. Saigi hääletatud. Ma ütlen ära, et ma tegelikult aegajalt loen ka Malluka blogi ja Marimelli oma. Viimasesse sattusin tihti tänu just EBA üritusele ja siis mõningaid huvitavamaid teemasid lugesin ja kommenteerisin isegi ka. Okei, kommenteerisin vist ainult laste trennide ja riiete teemat, sest mulle tundus, et ma tahaks ka sõna sekka öelda. Malluka blogi ma ka teen aegajalt lahti. Ma ei ole üldse ”Malluka-inimene” ehk et on niiii paljut, mis mulle seal tema blogis ei istu, kuid nagu ka Olga oma postituses ütles: kirjutada ta ju oskab. Isegi poes käigu kirjutab huvitavaks. Need on küll siiski sellised blogid, mida ma loen sel ajal, kui näiteks Henri vankrit rõdul kussutan või midagi ootan. Asjad millest ma siiski üldse aru ei saa on igasugused ilu-moe-riideblogid. Ma olen aegajalt teinud lahti näiteks Kristjaana blogi, sest tal on seal nii ilusad pildid ja ta ise on ka nii ilus, kuid ma ei suuda lugeda seda, kust kellegi riided ostetud on või kui palju mingi huulepulk maksis. Mul pole muidugi midagi selle vastu, et teised seda loevad ja ma ei tee kuidagi maha neid kategooriaid aga ma ise seda lihtsalt ei loe. Ega mõista. Eriti. Samas siin mängib rolli ka see, et ma ise olen suhteliselt laisk.. ja näen tihti välja nagu kodutu. Kuigi see on võib olla kodutute solvamine..

Kuid, kes pole hääletanud, siis minge ikka hääletage. Isegi kui loete ainult ühte blogi, siis andke sellele hääl, sest kes teab, mis see mõjutada võib. 11.06 on suur pralle ka, kus auhindu jagatakse ja muide lähen kohale ka. Olen võtnud eesmärgiks mitte viimaseks jääda, nii et ma loodan, et vähemalt mu oma pere viitsib selle kliki ära teha.. Ja kui ei viisi, siis.. you’re dead to me.

 

4 Comments (+add yours?)

 1. Britt
  May 17, 2016 @ 08:08:40

  Rääkides huulepulkadest, siis mulle peaks täna-homme üks kauaoodetud huulepulk kohale jõudma ja ma kavatsen vabalt terve postituse sellele pühendada, silm ka ei pilgu 😀

  Aitäh muidugi ka! Ja ma ise panustan ka Henry võidule 🙂 Kuigi seda toredam oleks muidugi ise võita 😀

  Reply

  • kristipere
   May 17, 2016 @ 08:10:17

   Ma loen su huulepulga postituse läbi. Vot. See on nagu katse mulle endale – et ehk on ikkagi huvitav ja ma varem pole lihtsalt piisavalt püüdnud. Kuid erinevalt teatud inimestest, ma arvan, et meie ilu-moeblogijad on peaaegu kõik nii ilusad, nii äkki ma olen lihtsalt kade?! :O

   Reply

   • Britt
    May 17, 2016 @ 08:17:27

    Tegelikult ma ei usu, et see väga huvitav võiks olla 🙂 Lihtsalt tegu on tootega, mis iga restocki ajal mõne minutiga läbi müüb ja ma tahan omalt poolt siis teha lihtsalt postituse, et kas see on siis seda haipi ja oma hinda väärt või mitte. No et teised ka teaksid arvestada 🙂

    Mina arvan ka, et Eestis on väga kaunid moeblogijad. Muidugi on asi maitses, aga koledaks ei saa küll kedagi tembeldada. Või veel hullemate sõnadega õnnistada. Prr..

 2. olgakaju
  May 17, 2016 @ 09:00:20

  Tähendab, et… Suur tänu! 🙂 Eriti selle fotojutu eest. Ma olen nii pikalt pabistanud ja ülemõelnud ja ülepingutanud selle fotograafiaga. Mingi hetk lasin asjast lahti – kui ikka ei ole antud silma, et luua seda õiget meeleolu, siis pildistangi lihtsalt toitu, ilma tiluliluta. Mulle sobib ja kui teistele meeldib vaadata, siis olen ütlemata õnnelik! (Britti tänan küll siinkohal tõeliselt asjalike fotograafia postituste eest. Isegi mina lugesin ja sain natuke aru).

  Ka mina ei mõista moe- ja ilublogide fenomeni, sest neis polegi minu jaoks muud peale silmailu.. Aeg-ajalt ikka avan mõne, aga elus on paremaidki kohti silmailu saamiseks 🙂 Kes neid ostuanalüüse, käekotisisusid, kuu lemmiktooteid jms pingsalt jälgib.. jääb mulle täiesti müstikaks.

  Teie (noh, sina, Miiu, Britt, Aili, …) blogisid olen aga alati jälginud. Mingil perioodil rohkem, mingil vähem. Olen tõeliselt lastekauge inimene, aga kuidagi tore on vahel lastesaamise mõtetega flirtida ja siis vaadata, et näe, täitsa normaalne inimene ja suudab veel lapsi ka pealekauba kasvatada..

  Reply

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: