Paar reisipilti

Kuna meil on nüüd gopro, mida me eriti kumbki veel kasutada ei oska, siis eilne päev möödus sellega katsetades ja mängides. Minu arust on ikka naljakas mingi aparaat vee alla panna ja see siis ei lähegi katki.. Tundub kuidagi ebaloogiline lausa. Tegelikult on see aga väga äge! Burstiga pilte tehes tuleb neid muidugi korraga 30, nii et pilte on kokku juba paaaalju, kuid eks ma kodus sorteerin need ära. Olen vahepeal siin neid vaadanud, et katsetada, mis kuidas töötab ja mōned pildid on vahvad küll. Mulle tegelikult meeldib see, et ma ei näe neid pilte – ongi põnevam, nagu VANASTI! 

Kuna Henril oli eile ikka veel palavik, siis mina olengi terve reisi hotelli ala olnud. Õnneks on ala suur ja ei hakka palavikus lapsega kuskile matkama minema.Eile oli tal tuju juba hea ja ta ei maganud ainult. Üleeile magas ta järjest põhimõtteliselt 10-18ni päeval. Ma sain sel ajal ōues päevitada natukene aga pool aega ikkagi kontrollisin teda. Praegu ei tundu tal palavikku olevat aga kui täna ka on, siis lähme arsti juurde igaks juhuks vere- ja pissiproovi andma. Muud tal midagi ei ole. Nohu on ka aga seegi juba palju parem. Ma ise arvan, et ju ta sai külma – ōues oli nii soe ju ära tulles aga poodides on konditsioneerid nii põhjas. Ma ikka panen talle seal pusa peale jne aga vahepeal see temperatuurikōikumine ju 10 kraadi. Autos mul konditsioneer ühtlaselt 23 peal, mis peaks täitsa okei olema. Eks? Igal juhul tundub, et täna on tal parem – ta alles tudib aga kuum ei ole ja eile õhtul ka oli 37,0. 

Robin on muidugi reisi nautinud täiega just sellepärast, et me olemegi ainult ujunud. Nad olid üleeile terve päeva Raidoga veepargis ka ja lapsele nii meeldis. Kui eile küsisin, kas tal igav pole nii ainult meiega siin hotellis, siis ta vastas, et see on parim reis. Järeldus: heaks eluks on vajalik vesi ja pere.   

  

Kuid ma üldsegi ju lubasin pilte näidata.. Sellega on väike jama – ma ei teadnud, kui kaua ta siin pilte laeb, nii et ega ma üle mõne ei viitsigi siia siis panna, kui peab 10 minutit ootama. Meie alles ärkame vaikselt (ehk Robin äratas minu aga Raido ja Henri veel magavad). Tänane plaan: süüa, ujuda ja hängida. Siin lasteklubis on tegelikult palju huvitavaid asju aga me oleme ainult minigolfi mänginud seni. Need lastega tegelevad tüdrukud kutsuvad küll tihti aga Robinit ei saa tõesti veest üldse ära. 🙂 

  
Saadame teile aga soojad tervitused ja palume, et te vihmatantsu teeksite, sest ilmselt hakkab kohe Eestis sadama, kui meie maandume 😦 

  
   
   

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: