Blogiauhinnad

Käisime eile Kristaga EBA-l. Üritus algas kell 20 aga meie lootsime, et kui oleme 30 minutit varem kohal, saame ka paremad istekohad. Kahjuks selgus koha peal, et enne kella 20 Vabaduse ülemisele korrusele ei saagi. Või mis kahjuks.. Tegime siis all hoopis ühed õunamartiinid. 

Kui kell 20 sai oli inimesi kogunenud PALJU. Ausalt ka. Ja siis toimus väikene segadus korraks, sest blogija pidid oma nime ütlema ja kaaslased niisama edasi minema aga see info taha poole ei kostnud ja kaaslased said aru, et nemad peavad ootama. Õnneks sai see asi kiire lahenduse ja Krista sai minna ning meile laua võtta. Saime muide üsna viimase laua aga vedas, et üldse saime, sest suurem osa seisis püsti. Sellest oli kahju mitmel pōhjusel aga eelkõige egoistlikult öeldes see segas neid, kes istusid. Kuid mis sa teed – tegelt on ju äge, et nii palju inimesi kohale tuli! Ja õnneks ma kuulsin enamvähem kõike, kuid kahjuks lauljat eriti ei suutnud muust kisast eristada. 

Iga blogija sai muide kingikoti ka. See on väga asjalik 🙂 Siin on erinevad soolad, kätekreemid, voucherid (näiteks exitroomi), nutrilessi, kommi, ingverinaps vist oli ja üldse päris raske kott oli. Minu arust oli see väga tore üllatus, aitäh korraldustiimi sellele ekstra tähelepanu pööramast! 

Õhtut juhtis Uku Suviste, kes sai asjaga kiiresti ja asjalikult hakkama. Esimesed kohad said auhinnad, teine ja kolmas koht diplomid. Tundus, et iga kategooria vōitja jäi asjaga rahule ja kõigile plaksutati hoolega. Tegelikult oli üldine õhkkond mõnus ja sõbralik. Ainukene blogija, keda mina kallistada tahtsin oli Britt ja see mul ka õnnestus. Kuna nad istusid meie lauda, siis oli tore natukene ka suhelda inimesega kelle blogi ma olen üsna pikalt lugenud. 

  
Nagu te näete, siis vōitja oli väga kindel ja teine koht ka. Sealt edasi olid vahed ikka väiksemad. Oleks pidanud ikka sundima oma sõpru hääletama! 😀 See oli nali eks? Mul on hea meel, et 168 mu sōpra seda teha viitsis ja aitäh lihtsalt neile, kes mu blogi ikka loevad ja hea sõnaga ka vahel kiidavad. Suurt ja poppi blogijat minust ei saa, kuid mulle väga meeldib, et ma olen ikkagi edasi kirjutanud vaikselt koguaeg. 

Üritus oli täitsa vahva aga suuremat ruumi oleks vaja olnud 🙂 Meie käisime pärast Popularis söömas ja korra Vabankis ka. Seal oli üsna imelik muusika ja me tegime ühe shoti ja kolm tantsu ning tulime koju. Hommikud ju algavad vara 😉 

  

5 Comments (+add yours?)

 1. Marbrit
  Jun 12, 2016 @ 10:26:40

  Mina olin üks, kes andis sulle oma hääle 🙂 Olen iidamast aadamast juba su blogi lugenud, väga meeldib ja sellel pildil pean ütlema, oled lihtsalt megaaaa ilus, Kristi!

  Reply

 2. Virsik
  Jun 12, 2016 @ 18:31:17

  Mina ka su blogi ammune jalgija. Eriti meeldib see, et mul tapselt sama vanad pojad 😀 Ja sellel pildil sa naed tosiselt kaunis valja!

  Reply

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: