Blender, palun palka paar töötajat juurde?

Ma olen koguaeg olnud suur Blenderi fänn. Ei tea mitu jooki ma sealt ostnud olen aga ikka kolmekohaline number. Ja umbes 50 kanavõikut ka. Või siis korda kaks.. Mulle meeldivad nende smuutid ja sheigid ja koht ise on ka nunnu ning leib imehea. Aaaaaaga.. Mis viimased kuud toimub? 😦

Kristiine Blenderis on nii, et istuda ei taha. Isegi kui teenindus on sel korral kiire, siis need diivanid on nii mustad. Ma niii hull snoob ka pole aga no need on tōesti mustad. Ja saan aru, et määrduvadki kiiresti aga ega see mind ei lohuta ega istuma kutsu ikka..

Ja Ülemiste Blenderist tulin ma täna kolmandat korda ära tühjade kätega! Jälle oli tööl üks tüdruk, kes pidi kõike tegema. Täna oleks tegelikult isegi ooteaeg minu jaoks olnud vist normaalne aga Henri nii ei arvanud. Samas eelmine kord ootasin 8 minutit enne, kui tellida sain ja siis öeldi, et 15 minutit läheb veel aega.. Üle 20 minuti kokku võiku peale? Ei ole ju nii palju aega oodata, isegi restonis saab päevapakkumise 10 minutiga.. 

Ma saan aru muidugi, et teenindajate süü see pole ja nendega ei plärtsu ka. Täna mainisid küll, et soovitage juhatajale ikka, et vahel võiks keegi veel tööl olla. Järjekord ja ootamine on üks asi aga minu meelest on ka asjade kvaliteet langenud, sest see üks teenindaja ju peab nii palju kiirustama ja nii juhtuski, et kord sain vōiku kus tomat ja avokaado olid ühes otsas hunnikus, kana teises ja pestot pidi luubiga otsima. 

Nõme vinguda küll aga see mind kaua kohe härinud. See ka natukene häiris, et kirjutasin neile ka Facebooki ja sellele isegi ei vastatud. Ma ei kirjutanud isegi kurjalt ja karjuvad vaid pigem lihtsalt tōesti heade soovidega aga noh, ju siis ei olnud mu arvamus nii oluline.. Igal juhul ma pean ausalt ütlema, et Blenderisse ma viimasel ajal enam ei kipugi minema, sest  nagunii pean tühjade kätega lahkuma, kui ma just ei jaksa oodata 20 minutit 😦 

5 Comments (+add yours?)

 1. Mikk
  Jun 17, 2016 @ 18:37:25

  Apollo StarLounge’s ja just avatud suveterassil saab ka Blenderi tooteid 😉 ja meil Mustamäel nii kaua ootama ei pea

  Reply

  • kristipere
   Jun 17, 2016 @ 18:39:00

   Aaaaaga me tegelikult kirjutasime Apollo Facebooki lehele ka seda, et kord ootasime staaritoolidel 35 minutit popkorni, nii et arenemisruumi on ikka igal pool. Ausalt, suur Apollo fänn olen aga leian, et selline kriitika on lubatud – aitab paremaks muutuda.

   Reply

 2. G
  Jun 17, 2016 @ 20:38:15

  Minul on täpselt sama kogemus ja emotsioon ja juba mitu mitu kuud ei ole seal enam käinud, kuigi asukoht ja tooted väga meeldivad. Kirjutasin neile samuti Facebooki kommentaari, millele tookord kenasti ka vastati, aga tundub, et siiani pole siiski midagi kahjuks muutunud. Minu viimane olukord muide oli selline, et Ülemiste Blenderis oli küll 2 töötajat, kes ise kahjuks aga kohvitasid leti taga, samal ajal kui kogu kohvik oli nii must ja räpane ja kliendid pidid ise vaatama, kuidas lauad koristatud saaks. Teiste inimeste prügi keskel ei maitse kahjuks ka kõige parem võileib kunagi väga hästi. Loodan samuti väga, et midagi muutub, praegu olen oma mahla/smuuti isu Boostis rahuldanud.

  Reply

  • kristipere
   Jun 18, 2016 @ 04:33:12

   Ma olen hoopis kodus teinud neid samu jooke, mis Blenderis ja noh, tuleb ju odavam ka.. Kahju, kui nii hea potensiaaliga kohal kehvasti läheb, sest nad ise hooletud.

   Reply

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: