Mis värk selle Padjaklubiga on? 

Kui ma Päevakeskuses töötasin, siis lapsed ikka heietasid “padjaka” teemal. Ma alguses ei saanud aru mis see ongi aga siis kuulsin, et üks hästi tore seriaal. Kui ma siis seda juhuslikult ükskord nägin, siis vajus mul küll suu lahti.. Keegi lasi mingeid tablette wcpotist alla ja see on “tore seriaal”? Ma arvasin, et ehk teen ennatlikke järeldusi ja kunagi olen proovinud veel vaadata aga jõudsin siis ikka järeldusele, et minu arust on tegemist päris.. nōmeda seriaaliga. Vabadused fännide ees. 

Ma ütlen ausalt, et suurt rolli mängis ikkagi see, et mulle ei ole Grete Klein sümpaatne inimene. Ei maksa siin kohe hakata kriiskama, et ju ma olen ta peale ikka kade. Ta on ilus küll aga minu maitse pole ta ka välimuselt. Mulle lihtsalt ei istu tema sōnavōtud ja ta jätab mulle natukene võltsi mulje. Vabalt vōib muide olla, et tegelikult nii ei ole aga ega ma ju isiklikult teda ei tunne, lihtsalt MULLE on selline mulje jäänud. Ehk me tuttavaks saades oleks bestikad aga kui ka ei oleks, siis pole ju hullu – kõik ei saagi ju kõigile meeldida ja ei peagi. Ma ei käi kuskil seda muidu igapäevaselt kuulutamas, et see sari ja Grete mulle sümpaatsed ei ole aga kuna praegu on see teema aktuaalne blogimaailmas, siis ütlen lihtsalt sõna sekka.

Ja minu üllatus, et see Grete (või Laura?) osaleb blogi auhindadel oli ka suur. Minu arust oli see ebaaus. Minuga samas kategoorias ta ei kandideerinud ja ses suhtes mul ju võiks olla ükskõik aga näed, ei ole. Ega ma ei nuta õhtuti kodus ka, et miks ta küll osales aga ma ei mõista seda. Tegemist on ju väljamõeldud tegelase blogiga ja ma ei tea, kas teemad, millest ta blogib on talle päriselt ka olulised ja elulised? Kui ta blogiks Gretena, siis oleks minu meelest asi palju ausam. Kuid nagu öeldud, et siis ega ma ei nuta ja karju, et miiiikkkkkkssss ta küllll osssaleeeeees?!?!? Lihtsalt.. arutlen, sest mulle jäi elu24-s silma see tema sõrme vibutamise pilt. Ma muide üritusel seda ei näinud, sest ma ilmselt sel ajal sõin, nagu tavaliselt. Mulle tundub, et Grete-Laura peaks ikkagi ise teadma, et tema fännid on suuremalt jaolt lapsed. Seega peaks ta olema ikkagi natukene eeskujuks. Kas sõrme näitamine seda on? Ma ise arvaks, et mitte aga ehk tal on teine nägemus asjast. 

Igal juhul ei saa ma aru Padjaklubi hullusest. Eks ma olen Eesti seriaalide suhtes nagunii kriitiline, sest välismaa seriaalisõltlasena ma näen neis ikka palju vigu. Ma ei ootagi samat taset, mis USAs aga mul kuidagi kriibib kohe silma ja kõrva see meie näitlejate näitlemine kuskil seriaalis. Samas teatris on nad palju sümpaatsemad 🙂 Mulle aga tundub, et palju seal Padjaklubis on päris-näitlejaid? Kõik vist ikkagi tegelevad pigem muude asjadega ja vähe on kahjuks neid inimesi, kes on igas asjad andekad. Lisaks on seal seriaalis need teemad minu jaoks pigem sellised, et ma ise ei tahaks, et mu laps seda vaataks. Samas täiskasvanud inimesena ma seda vaadata ju ei suuda, nii et kellele see seriaal suunatud on? Nii palju küsimusi ja vähe vastuseid!

Et minu arvamus pole kahjuks püha, siis ei maksa kurjustama hakata. Seriaal jookseb ikka edasi, Grete on ikka kuulus ja elu läheb edasi. Lihtsalt heietasin mõtteid.. Nagu ikka. 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: