Jaaniussid

Mul on tunne, et see jaani-aeg on kestnud terve igaviku. Nii palju on lihtsalt tehtud ja ilm on ka muutunud umbes viisteist korda?

Me olime jaanipäeval maal. Eriti suur püha see meie jaoks ei ole aga sōpradega oli tore siiski. Terve päeva toimetasime, kütsime tünni, tegime lōkkeplatsi valmis ja kokkasime. Kaija ja Krista olid oma peredega ka ja lastel oli nii tore koos. Meil endal muidugi ka aga ma lihtsalt vaatasin neid kolme sõpra õhtul telgis ja mõtlesin, et uskumatu – nad on ju terve elu praktiliselt sõbrad olnud.. 🙂 

Kolm musketäri   
Minu nublu

    
 
Lōpuks jäid telki magama vaid Dominic ja Robin ja seda ka, nii et Raido nende juures pikutas ja Kaija pärast seal magas aga essa telgis magamine sel aastal – check!

   
Kogu pere.. 


Kaija leidis konna aga see printsiks ei muutunud 🙂

   
See oli marumõnna, et ilm nii soe oli ja sai ujuda ja saunas käia ja päevitada. Kahjuks järgmine hommik oli vihmane nagu meie suvele kohane, kuid meil oli mõnus siiski. Lapsed mängisid ja vaatasid multsi, meie sõime Kaija tehtud kooki, mehed ja Henri magasid kaua. Kuna lapsed ärkasid vara, siis tuli lõunauni ka vara ja mina magasin koos lastega. Peale lõunat ronisid lapsed aga uuesti tünni ja olid seal kuni koju tulekuni.. 

Vahepeal sai Hentsu 11-kuuseks!   
Kuna eile oli aga ju jälle niii soe, siis läksime maale tagasi. Katu tuli ka plikadega ja meil oli seal väga mōnus! Lapsed olid vist umbes 5 tundi tünnis ja eile kell 20:30 voodisse minnes ütles meie väsimatu Robin ise ka, et ta jääb kohe magama.. Ja jäigi! 

Pühapäeva-mimosa  
Täna oli aga ilma poolest üldse täiesti naljakas asi. Niiii palav oli ja vahepeal ju sadas ja siis oli päike ja no ma ei saanudki aru, mis selga panna. Hommikul käisime Robiniga ratastega metsas ja nii palav oli. Pärastlõunat oli mul aga Kohilas laagri vabatahtlikega mängupäev ja siis sadas alguses hullu paduvihma ja lōpuks küttis päike lagipähe.. Samas metsas oli õhtul nats jahe ja lisaks oli sääski niii palju! 

   
 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: