Dinner in the sky

Kuna Dinner in the Sky on sel aastal 10ndat korda, siis ilmselgelt olime me ka eelnevad aastad Raidoga rääkinud, et kindlasti peaks minema ja kindlasti lähme ja no sel aastal kindlalt lähme! Ükski aasta ei jõudnud pileteid osta, kui äkki oli üritus juba läbi saanud ja meie polnud kuskile jõudnud.

Sel aastal ma nägin küll neid kuulutusi, et 10nda aasta puhul Jarek ja Laura esinevad ka, kuid jällegi ma ei jõudnud reageerida juba, kui oli osadel kuupäevadel kirjas, et väljamüüdud. Kuna ma tegelikult ju kardan kõrgust ka, siis ega ma nüüd niiii hullult sinna minna tahtnudki, rohkem Raido rõõmuks. Juhtuski aga nii, et Raido sõber ei saanud üse ühel kuupäeval minna aga piletid olid olemas ja nii saimegi meie ootamatult piletite omanikuks. Jah, ma kartsin üsna palju, mulle ei meeldi sellised kohad muidu aga ma ei taha hirmu pärast asju tegemata ka jätta ning nii me ikkagi eile kell 20:15 istusime ja jõime oma esimesi jooke närviliselt oodates oma pealeminekut.

Minu sõber Taavi töötab seal ja ütles, et me ausalt alla ei kuku. Ma ei uskunud teda aga näete, ei kukkunudki. Ma nurga peale ei tahtnud üldse istuda ja kuna Raido ju muidu kõrgust ei karda, siis istus sinna tema. Peale meie ja Jarek Kasari (ning tema pilli) oli seal veel vist 5 paari inimesi ja 4 töötajat. Mahtusid täitsa okeilt seal liigutama end ja said enda asjad tehtud. Kas oli hirmus? Ei olnud! ÜLDSE ei olnud hirmus. Ma alguses istusin küll hästi pinges ja ei vaadanud väga alla aga umbes 10 minuti pärast oli tunne juba täitsa hea. Seevastu Raido hakkas seal üleval hoopis pabistama ja sai aru, et ju ta ikka vist kardab kõrgust. Ta kahe käega eriti lauast ei julgenud lahti lasta, alles magustoidu ajal tundis end vabamalt ja liigutas enda tooli seljatuge ka.

Nagu piltidelt näha, siis vaade oli mõnus. Meil väga vedas ka ilmaga. Seal muide antakse selga Makita soojendusega joped, kuid ma enda oma tööle ei pannudki – oli niisama ka hea olla. Kuna seda asja.. alust.. mis iganes selle istumisasja nimi on, keerutatakse vahepeal ka, siis saad teha iga sobiva nurga alt pilti vaatest ja endast. Meist tegi pilti Taavi kellel minu meelest ei ole selleks silma, tema ise nõus muidugi polnud.
  

Jarek oli armas ja naljakas nagu ikka. Samas see oli tema kolmas kord järjest üleval olla ja ta pärast rääkis ka, et natukene oli endast tüdinenud. Samas on ta ju nii chill inimene, et ta ei peagi laulma, temaga on tore niisama juttu rääkida ja tema heietusi kuulata.
  

Kui nüüd toidust rääkida, siis selle jaoks ei ole mina õige inimene. Ma ei söö ju väga paljusid asju ja sealset toitu ka väga ei tahtnud. Kuna esimene käik oli heeringas ja jogurt, siis ma küll jogurtit proovisin aga heeringas on üks kõige vähem lemmikum asi mu jaoks ÜLDSE. Raido sõi ära nii enda, kui minu oma ja talle sobis. Ta muidu ka suur heeringa fänn ei ole.Teine käik oli vist sibulasupp, pošeeritud muna ja.. karulauk vist äkki. See supp iseenesest oli täitsa hea aga minu maitse jaoks natukene soolane. Raido ütles, et ma lihtsalt ei proovinud seda õigesti koos muna ja karulauguga ning ju tal oli õigus. Aga no.. see nägi ju naljakas välja.. Pearoaks oli koha, kukeseentega ja pastinaagiga aga üllatusüllatus, ma ei söö ka kukeseeni. Kala oli minu jaoks naaatukene maitsetu aga mitte halb. Samas ma ütlen veelkord : mina ei ole õige inimene kommenteerima. Raido ütles ,et talle meeldis kõik, maitsed olid lihtsad ja head. Portsud olid muidugi pigem väga väikesed, kuid suuremaid ma ei oodanudki. Magustoituks oli leedrikreem maasikatega ja see oli väga hea. Leeder ei ole mu üks suurimaid lemmikuid, kuid maasikatega koos sobis see täitsa hästi.

Kas soovitaks minna? Ikka. Ilus oli, huvitav oli, sai nalja ja on vähemalt käidud. Hirmus ei olnud minul peaaegu üldse. Taavi rääkis, et inimestel on alla kukkunud ikka päikeseprillid, telefonid, ka jalanõud jne aga mina tundsin end üsna vabalt ja midagi alla ka ei pillanud. Toidu kõrvale pakutud vein oli väga hea kerge ja sobis selliseks puhuks ülihästi. Igal juhul oleme me mõlemad rahul, et ära käisime. 🙂

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: