Suvi..?

Kas teie olete suve nautinud? On teil suvetunne olnud? Kas suvi kestab veel? Või alles algab? Mina ei ole mitte midagi aru saanud, mis viimastel kuudel toimunud on.. Minu meelest pole suvi päriselt alata jõudnudki ja juba saab läbi. Ma olen ses suhtes tüüpiline eestlane nüüd ja vingun ilma üle aga no.. 21 kraadi ja see ongi SUVI? Sellega olemegi nüüd rahul? Ega midagi teha muidugi ei saa aga vinguda võib ju vahepeal ikka.. Lihsalt kuidagi olen vist maha maganud selle aastase suve ja jutud rääkisid, et augustis pidi jahedamaks ka minema. Ma muidugi ei saa aru isegi millal soojaks läks aga olgu.. Kaks-kolm sooja päeva iga kahe nädala tagant ei ole minu arust piisav..

Kuid kuna ma ainult hädaldada täna ei tahagi, siis ma panen hoopis mõned pildid 🙂

Hentsu on ÜHE AASTANE! Nii vahva lihtsalt.. nii suur poiss 🙂

Pidasime sel puhul Viliveres väikese peo ka maha. Henri oli ise muidugi alguses hästi unine, kuid hiljem väga sõbralik kõikidega ja toimetas kogu aeg ringi. Ma siin meenutaisn ka, et Robini esimesel sünnipäeval ta oli üsna kehvas tujus ja ma olin hästi mures, et tal tuleb uneaeg ja tal on kindlasti paha olla siin.. Henriga oli meil pigem koguaeg küsimus, et kus Henri on ja kas keegi teab kuhu ta jälle vudinud on..
  

Kuna peale sünnipäeva läks Robin vanaisaga Põlvasse tema juurde, siis meie nautisime Henriga seda vähest suve, mis pakkumisel oli ja käisime rannas mängimas. Henri on üsna tubli rannas mängija tegelikult ja enam ei söögi koguaeg liiva..

Nagu pildilt näha, siis sai Henri hästi palju kingitusi! Kottide sees oli peidus väga vahvaid asju ja näiteks neljad erinevad vannimänguasjad. Kuna Henri ja Robin on ikka ülepäeva meil vannis, siis kuluvad need mõlemile kindlasti ära.
  

Kui me randa minna ei viitsi, siis teeme kodu rõdul endale oma ranna.. Lapsed on rahul.

Nagu arvata oligi, siis ega Henri neist kingitusest nii väga hoolinudki ja pakendid olid palju toredamad. Samas nüüdseks ta mängib päris mitme asjaga juba hoolega. Vanaisa Eigo ja tädi Laila kingitud esiplaanil olev pill on praegune lemmik vist. Ka hääli tegev pusle ja vannikossud on põnevad. Ühe vanni mõeldud korvpallimängu panime aga hoopis esikusse peegli külge.

Juba järgmine nädal hakkab Robinil lasteaeda aga meie pole veel kuskile jõudnud. Ma ei tea kuidas nii läinud on, ma olen muidu enda arust üsna agar lastega kondaja.. Samas Robin on sel suvel nii palju ära olnud, et aega olnud vähem olnud. Lasteaeda ta kohe tegelikult ei lähe ka. Paar päeva käib, siis proovime Vembukal ära käia, siis lähme Saaremaale ja siis vaatame, mis edasi saab. Lasteaeda tuleb uus õpetaja ja me väga ootame teda – põnevust ju kõigile 🙂

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: