5 aastat abielu ja Ruhes käik

3. augustil sai 5 aastat mööda meie ametlikust registeerimisest. Mingeid erilisi plaane meil selleks päevaks ei olnud, kuid eelmisel päeval käisime koos Merle ja Viljoga Ruhes söömas ja kontserdil. Neil oli just sel päeval 3-s pulmaaastapäev 🙂

Hommikul ärgates olid mind laua peal ootamas imeilusad väikesed roosid ja Raido sai hommiku puhul kodus kohvi juua ja kooki süüa. Kui kooki on meil aegajalt ikka kodus, siis kohvi me kodus ei tee tavaliselt.

Ruhes oli hästi mõnus. Seal oli Ott Leplandi kontsert. Menüü oli kõigil sama ja juhtus haruldane asi – neljast käigust kolm ma sõin ära. Taldrik oli TÜHI. Lihtsalt nii hea oli.

Kuigi ma pean aususe mõttes kirja panema sellel, et mulle väga ei meeldinud see, et me pidime vahepeal oma toolidega kolima kontserti kuulama, sest meie lauast ei olnud näha ega kuulda midagi. Tegelikult ma tean küll, et Eestis on ülimalt raske planeerida välisüritusi, kuid üsna tüütu oli oma tooli vedada kontserti ajaks õue ja siis vaheajaks jälle tuppa tagasi ja siis jälle õue. Kuna kooki pakuti vahepausil, siis pidi selleks tagasi minema. Kuid kindlasti pole see asi, mida ma Ruhest meenutama jään.

Nagu ma blogis varem juttu olnud, siis ma olen toidu osas väga valiv ja.. nõme. Ma ei julge ega taha uusi asju väga proovida, kuid olen sellega mitmeid kuid nüüd vaeva näinud ja vähemalt proovin. Ruhes pakuti alguses hapukoorega siiakala marja ja seda ma proovisin ning see mulle ei meeldinud. Samas oli järgmine käik samuti sama kala, kuid seda oli vist soolatud ja pandud krõbeda ning väga õhukese leiva vahele. Kõrval oli kaste, mis meenutas majoneesi ja värske kurk. Nägi hästi uhke välja aga tegelikult oli ilmselt üsna lihtne asi, kuid maitses väga hästi. Pearoaks oli sama kala küpsetatult ja peedirisotto, mis oli IMMMMEEELINE. No ausalt. Ma ei söö muidu ju peeti. Ainult smuuti sisse peidan vahepeal seda aga muid mujal mitte. See risotto oli aga no nii hea, et ma olen siiani iga päev sellest mõelnud.. Magustoiduks oli juustukook kirssidega, mis oli väga hea, kuid üsna tavaline. Erilist elamust ei tekinud aga kindlasti polnud halb, pigem vastupidi. Igal juhul toidu poolest oli tegu minu jaoks väga hea kohaga ja ma väga tahaksin sinna tulevikus veel minna.

Ja lugu sellest, kuidas me proovisime rannas romantsi teha ja nunnult pildile jääda.. Välja tuli nagu tavaliselt 🙂
  
  

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: