Maisilabürint

Nägime lehes artiklit Tore talust, kus on ka maisilabürint. Tundus nii vahva, et sõitsime täna sinna uudistama. Lootsime, et Henri magab autos selle 1,5 aga kuldreegel on, et lapsed ei tee seda, mida sa ootad 🙂 

Jõudsime kohale ja samal ajal saabus veel 3 seltskonda. Üks olevat olnud juba sees ka. Peale meid tuli kohe veel mitu autotäit inimest ja perenaine ütles, et nii palju inimesi pole kunagi korraga olnud. Maisi sees eriti nendega kokku ei puutunudki, ala oli üsna suur. Läbida tuleb 6 kontrollipunkti ja kes soovib saab kaardi, kus punktid peale märgitud. Saab ka ilma, et keerulisemalt ekselda. Meie võtsime numbritega, kuna arvasime, et see lastega kindla peale minek. 

Käruga liiklemine oli raske ja ebameeldiv aga mitte võimatu. Meie loobusime peale esimest kontrollpunkti kärust ja panime Henri kukile ning lasime tal ise ringi tatsata. 


Mais ei ole veel valmis aga seda lubati vabalt süüa. Maitses see väga hästi, nagu herned natukene. Maisi tohtis ka kaasa korjata ning meie korjasime päris palju, sest Robinile meeldib hullult mais. Ta sõi seal ka 3japool ära.. 

Rada ei olnud raske. Alguses me ei saanud “joonele” aga lõpp sujus väga hästi ja kokkuvõttes me olime esimene seltskond, kes välja jõudis. Aega kulus u 50 minutit aga sellest 10 kulus käruga ukerdamiseks 🙂 Ise olime rahul ja Robin oli ka. Henrile samuti meeldis mööda maisipõldu ringi joosta. 

Hiljem sai talus veel õues loogikamänge mängida, mänguasjamaja uudistada, kiikuda, hüpata, jäneseid sööta, õunu korjata ja võrkkiiges laiselda. Pilet oli sinna 5€ inimene (alla 3a tasuta) ja selle eest oli tegevust küllaga. Eriti kuna maisi ja õunu tohtis kaasa võtta ja lastele anti kommi, kui rada läbitud.


Käisime koduteel veel Bo:Kas söömas. Seal on mõnus hoov ja ilus maja. Lisaks on toit väga taskukohane. Ei nimetaks seda maitseelamuseks aga piisavalt heaks küll. Naljakas oli aga teenindus: teenindajaid oli 2 ja rahvast oli üsna palju. Meile öeldi kohe, et ooteaeg on 40 minutit. Mõtlesime, et pole hullu, nagunii jalutame seal hoovis. Kui Raido tellima hakkas, siis teenindaja mitu korda proovis teda ikka ümber veenda, et kas ikka kindlasti tahame niiii kaua oodata. Tahtsime küll 🙂 Teenindaja selgitas, et kaua läheb, sest köögis on vaid üks inimene ja neil on üks tellitud pikk laud ka. Ma ei tea miks selleks päevaks siis rohkem abikäsi ei olnud võetud aga igal juhul saabus toit lauda u 20 minutiga 🙂 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: