Tõbi majas


Minu väikene kullatükk on haige. Juba üleeile oli ta sellises kummalises tujus. Oli rõõmus nagu ikka aga samas tundus väsinud. Me käisime veel ratastega sõitmas ja nad hullasid õhtul Robiniga vannis aga kell 23 tundus ta magades natukene soe ja kell 1 öösel ärkas nutuga ja 39 palavikuga. Proovisime siirupit anda aga selle sülitas korduvalt välja. Küünal õnneks natukene aitas, kuid üsna haiglane on ta siiani. 

Mõlemad ööd on olnud kehvad. Hentsu on vässu ja tahaks magada aga midagi segab. Kõht on hell ja ajab nutma, see teeb aga omakorda nina nohuseks. Magab vahelduva eduga mul kaisus ja oma voodis. Päevauned on enda voodis teinud aga eile vahepeal jäi lihtsalt diivanile magama. 


Mõlemal pildil on natukene paista tema (endine) valge tudutekk, mis on ta lemmik. Öösel sai see aga.. khm, mustaks ja hommikul seda pestes oli Henri niii kurb. Muudkui otsis oma tekikest. Õnneks kuuma radika peal see kuivas kiiresti ja laps sai oma unne minna ikka tekikene kaisus. 

Praegu magab ta minu kõrval meie voodis. Alguses magas enda voodis aga siis ta ärkas niiiii suure nutuga, et mul läks ta rahustamiseks tükk aega. Kui ma end liigutasin, siis ta hakkas kohe nutma. Õnneks lõpuks on uni sügavam ja ma sain vahepeal vähemalt pissil käia.. 

Loodetavasti on varsti parem, minu väike nublu on muidu nii õnnetu, et õue minna ei saa 😦 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: