Millest unistate?

Tegin üks kord listi, mida tahaks teha enne 30ndaid. Seal oli igasuguseid suuremaid ja väiksemaid asju. Täna hommikul voodis lamades mōtlesin aga tänasele päevale ja avastasin, et oi, kuidas unistused muutuvad! 

15-aastane Kristi unistas ilmselt täiskasvanuks saamisest ja sellest, et ta mingile kutile meeldiks. 

18-aastane Kristi soovis, et ta saaks kooli lõpetatud ja teaks, mida oma eluga peale hakata ning et ta poiss-sõber teeks ettepaneku kokku kolida. 

21-aastane Kristi oli eluga üsna rahul aga oi, armastusega oli keeruline. Armastas-ei armastanud, ise ka ei teadnud mida vi keda tahta ja kas üldse. Erialavalik pani kukalt kratsima ja tundus, et tööl käia oleks ikka lihtsam, kui õppida. Unistasid heast peost ja uuest kleidist, imelisest tööst ja uut autot oleks ka tahtnud!

23-aastasel Kristil oli üks unistus ja see oli tegelikult ka väga lihtne: tahaks magada. Robin oli siis ses vanuses, kus magamine oli täiesti nõme tegevus ja esmakordne ema ei osanud midagi peale ka hakata. 

25-aastane Kristi unistas majast ja heast tööst. Magada sai hästi, abikaasa armastas, sõbrad olid lahedad ja laps nii suur, et sai ka temata kuskil käia. 

Täna veel 27-aastane Kristi unistab väga lihtsast asjast: TAHAKS KORISTADA! Tahaks nii koristada, et terve päeva oleks kodus, koristaks, keegi ei segaks ja muusika mängiks. Terve päeva, terve korteri, kõik kohad. 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: