28

Mul on täna sünnipäev. Ootan seda päeva tavaliselt juba augustist ning loen selleni päevi. Sel korral oli kuidagi kiire ja ma ainult paar korda jõudsin septembris sõbrannadele hõigata mitu päeva veel pidupäevani on jäänud. 

Oleme tavaliselt ikka pidupäeval midagi toredat ka teinud, kuid sel aastal ei olegi plaane. Robin läheb täna vanaisaga Rootsi kaasa ja praegu me hoopis pakime asju ning toimetame. Minu 25s sünnipäev oli aga meil väike pidu kodus ja sel aarsl teeme sama moodi. Kodus saab päriselt sõpradega rääkida ka, kuskil klubis ei kuule ega näe midagi. 

Eile kirjutas mulle aga Birgit Varblane, kellega me oleme mitu toredat sessiooni juba teinud, ja kutsus mind hommikusele pildistamisele. Tegime hommikul tema maja ümbruses väikese tiiru ja ma usun, et saime mõned väga ägedad pildid. Mõndasid olen juba näinud ja mõnda näitan siin ka 🙂 

6 Comments (+add yours?)

 1. Saana
  Sep 28, 2016 @ 19:08:14

  Palju õnne! 🙂 Kihvt viis sünnipäeva alustada!

  Reply

 2. Maria
  Sep 28, 2016 @ 19:52:07

  Palju Palju Õnne Kristi! Ole ikka sama vahva edasi! Sinu blogi oli esimene mida jälgima hakkasin (kui veel Robinit ootasid) ja siiamaani mu lemmik. Ainuke mu lemmik. Kõik muud blogid enam vähem ühe vitsaga löödud. But there’s something about you 😀
  Pildid on ilusad, nagu alati, olen ka varem kirjutanud, et fotograafidel on Sinuga väga vedanud!

  Reply

 3. Katre
  Sep 28, 2016 @ 21:34:04

  Hea Kristi!
  Ka mina tahan sind sünnipäeva puhul kiita, sest minugi bloginimekirjas on sinu kirjutatu üks lemmik! Sa räägid kõige rõõmsa kõrval ilustamata ka rasketest päevadest ja annad nõnda oma lugejatele toetava teadmise, et nad ei ole oma tunnete ja muredega üksi. Vähemalt mulle oled andnud!:)
  Lisaks läheb mulle südamesse see, et sa siiralt tahad ja mis kõige olulisem, sageli ka julged inimesi aidata ja mõista (näiteks kuidas sa ühe purjus mehe teepervelt üles aitasid ja koju sõidutasid, poes nutva lapse vanemaid lahke sõnaga lohutasid ja teised taolised hetked, mida oled meiega jaganud).
  Aitäh sulle selle eest ja ole ikka sama armas inimene edasi! Soovin sulle uude aastasse kõike seda ilusat ja head, mis sind õnnelikuks teeb!

  Reply

  • kristipere
   Sep 29, 2016 @ 06:08:20

   Aitäh Katre!
   Nii tore on selliseid kommentaare lugeda! Mul on nii hea meel, et minu blogisse jõuavad inimesed, kes päriselt ka tahavad siin olla 🙂

   Reply

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: