Henri lemmik muusika

Täna on Henri 1 aasta ja 3 kuud vana – palju õnne meie kullapaile 🙂 

Henri on selline laps, kes on kuidagi sünnist peale armastanud muusikat. No ausalt. Ta ei osanud käiagi, kuid tantsis ikka muusika saatel. Ja praegu on see meie igapäev, et Henri seisab keset elutuba ja tantsib. Kodus meil telekast eriti multikad või niisama saated ei mängi aga youtube-st muusika mängib kogu aeg tegelikult. Minu jaoks on see lihtsalt nii loomulik, et muusika on taustaks ja lapsed vist on sellega samuti harjunud. Raido paneb koju tulles kohe muusika vait 😀 

Henril on aga üsna kindel maitse ja kõik lood ei meeldi talle. Näiteks Taylor Swifti (kirjutatakse nii?), hakkab ta alati nutma. Lemmikuid on tal aga päris mitu: 

  1. Adele – Send my love
  2. Justin Timberlake – Can’t stop this feeling
  3. Jonas Brothers – Perfect Strangers
  4. Fleur East – Sax 
  5. Janelle Monae – Cold War
  6. Ed Sheeran – Thinking of You
  7. Ruth B – Lost Boy
  8. Justin Bieber – Love Yourself 

Ütleme, nii et Bieber pole minu enda playlistis muidu kunagi aga kuna see video on nii kift, siis olen ka tema teisi laule kuulanud ja osa neist on ju täitsa hea popmuusika. Kõik teised lood on minu enda playlistis olemas olnud juba enne seda, kui Henri neid “nõudma” hakkas. Ta võib vale loo ajal vabalt lihtsalt teleka kinni panna või nii kaua pead raputada, kuni keegi loo ära vahetab. 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: