Blogipaus

Tere!

Eelmisel nädalal pani blogi kinni. Kirjutasin enda Instagrami ka väikese selgituse selle kohta, kuid siia ei tahtnud ma midagi kirjutada. Tundus, et vahet poleks, sest kes üleüldse minu kui täiesti nõmeda inimese blogi loeb. Selline korralik enesehaletsus, jah. Tänaseks olen ma aga saanud mitmeid kirju, nii et tundub hirmus nõme blogi sulgeda ilma ühegi selgituseta.

Olen bloginud juba üle viie aasta. See on päris palju 🙂 Vahepeal olen blogi sulgenud ja kolinud, minu truud ja head lugejad on ikka segaduse andeks andnud ja rõõmsalt edasi lugenud. Tundub aga et lugema on sattunud ka inimesi, kes mind tegelikult ju üldse ei austa ja just sellepärast ma olengi avaliku blogimise suhtes ebakindel. Ei ole meeldiv mõelda, et inimesed loevad minu postitusi, samal ajal mõeldes, et küll ma olen ikka loll, laisk, rumal ja mu mees oleks võinud palju parema valiku teha. Kõigil on õigus oma arvamusele. Muuta ma kõiki arvamusi ei saa ja mõistus saab aru küll, et sellised kommentaarid ei peaks mulle korda minema aga lähevad siiski. Isegi kui kommentaaris on sees tõetera, siis valus on siiski lugeda, et kellegi arust olen ma vastutustundetult lapsi siia ilma toonud ilma tulevikule üldse mõtlemata.

Ma ei taha enda mõtteid ja elu jagada inimestega kelle arust ma olen lihtsalt.. naljanumber?

Seda postitust olen ma kirjutanud päris pikalt. Mõtlen iga lause puhul, et noh, siin on ju mitu asja millest saab jälle kinni võtta ja keerata mis iganes pidi keegi keerata soovib. Mul ei ole hetkel üldse energiat, et tegeleda selliste negatiivsete asjadega. Proovin sellesse vanasse aastasse jätta päris palju emotsionaalset pagasit ja tahaksin enda uut aastat alustada natukene teisel lainel olles. Tunnen, et mingi ring on vist täis saanud ja aeg on keskenduda uutele asjadele.

Aitäh kõikidele, kes on lugenud ja tulevad lugema ka siis, kui ma tulevikus jälle rohkem kirjutan.
Neile, kes tahaks öelda midagi, mida ma ilmselt lugeda ei taha – Sinu kommentaar jääb ilmselt kahjuks avaldamata.

Soovin kõigile ilusat aasta lõppu ja imelist uut aastat.

Ikka heade soovidega,
Kristi

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: