Spapäev

Eelmisel kuul oli Kaijal sünnipäev ja me tahtsime Kristaga talle midagi toredat kinkida. Kingiks talle muidugi kuu, päikese ja tähed aga kuna see on natukene keeruline, siis leppisime kokku, et päev spas on ka hea kingitus.

Peab tunnistama, et spa valik oli täitsa raske. Meil on Eestis päris palju toredaid kohtasid ja tahaks ju ikka igale poole minna. Alguses kaalusime Viimsi 18+ spad, kuid peale jäi siiski Hedon. Kuna Pärnu kaugel ei ole ka, siis tundus, et võiksime endale ka teha kingituse ja ise ka Kristaga natukene puhata. Kuna detsember oli aga nii kiire kuu, siis läksime spasse alles eile – natukene kahju tegelikult, et elud on nii kiired, et asju peab mitu kuud ette planeerima, kuid tore, et need lõpuks ikka tehtud saavad vähemalt.

Viisime eile hommikul tee peal Robini ka mu vanemate juurde ja Henri jäi Raidoga koju. Hakkasin umbes nädal tagasi talle pudelit tutvustama ja eilseks oli tal see söömine sealt ilusti selge. Alguses ta küll ainult näris seda pudelit ja nokaga tassi lihtsalt lakkus aga praeguseks oskab ta mõlemast ilusti vajadusel juua. Eile sõi ta pudelist kaks korda ja lisaks oli Raido talle andnud natukene pirnipüreed. Ühtegi püree toidukorda tal veel pole aga anname lihtsalt erinevaid natukene proovida. Seni on kõik vist ühtemoodi meeldinud. Ka kamapalle on Henri söönud. Igaljuhul! Nemad said Raidoga ilusti hakkama, Henri oli õhtuks rõõmus ja muu polegi oluline.

Meie päev oli aga mõnus! Vaikne spa oli armas ja tõesti vaikne. Peale meie oli inimesi vist veel 6-7 tükki. Igas saunas olime me ainult kolmekesi näiteks, samuti basseinis. Kuna see ala on piisavalt suur, siis oli ikka väga mõnus niimoodi “privaat-spaatada” (uus sõna, jep). Kuigi minu arust oleks võinud olla mõni saun veel, siis otseselt kurtma ei hakka, et tegevust oleks vähe olnud. Ka too päikese ala oli väga tore ja loodetavasti palju energiat andev 🙂 Meil olid kõigil ka massaažid üheaegselt ja eks need olid vist kõigil üsna erinevad. Minule sattus meesmassöör ja ta oli nii tore! Selline umbes 55 aastane onu äkki – rääkisime lastest, poliitikast, kasvatusest, eelmistest eludest ja muidugi massaažist endast ka. Ta tundus olevat enamus massööridest siiski natukene targem ja osav ning niisama seljasilitamist kindlasti ei olnud. Ta hoiatas ka ette, et järgmine päev on ilmselt valus seljal aga ülejärgmine päev on juba hea. Valus on hetkel küll aga mitte häirivalt. See tund aega oli väga mõnus ja möödus liiga kiirelt aga iga kell läheks tagasi!

Mis aga puutub teemasse “võõras mees tegi massaazi”, siis see on naljakas. Minul ei olnud kordagi piinlik või häbi või ebamugav. See on ju tema töö ja ta teeb seda hästi. Olen kindel, et paljud siiski pelgavad aga omalt poolt julgustan küll – sa lamad seal laual nagunii ega näegi suurt seda inimest ja loeb vaid see kas sulle tema massaaž sobib või ei. Mulle sobis ja ausalt öeldes oli ta nii tore inimene, et oleks võinud kohe veel jutustada.

Käisime pärast Pärnus söömas ka. Minu kaks lemmik kohta – Supelsaksad ja Fookus olid kahjuks kinni, nii et käiku läks tavaline pubi aga toit oli hea. Ja nii odav.. Ausalt. Kaija ja mina ei ole üldse Steffani fännid (sorri, ärge lööge) ja kuna Krista ka suurt kisa ei teinud sinna saamise pärast, siis sinna me ka minna ei tahtnud.

Ühesõnaga. Või mõne rohkema sõnaga. Päev oli väga mõnus ja vajalik. Minu esimene vaba päev poole aasta jooksul. Järgmine tuleb ilmselt varem kui juulis 🙂


  

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: