Eurovisioon

Kuidas siis nii, et ma sellest ei kirjuta.. Kõik ju kirjutavad! Mul tegelikult ei ole selle eurovärgiga eriti suurt kirge. Ma vaatan ikka, kui meelde tuleb aga pean tunnistama, et võitja jätab mu üsna külmaks. Tegelikult on sama lugu ka Eesti Lauluga. See ei ole enam “minu teema”, sest minu arust on need kaks erinevat asja. Eesti Laulu valides ei sobi see minu arust mitte kunagi Eurovisioonile. Eesti Laul võikski olla eraldi üritus aga praegu on tegu rohkem sellise võistlusega, et võidab see, kes kõige kummalisem on. No olgu, iga aasta on paar väga head laulu ka aga mõned on minu arust küll sellised, et võta üks ja viska teist. Sel aastal mul ei tule ühtegi vist meelde.. Seda Jüri lugu ma ka eriti kuulnud ei ole. Igal juhul, kui ta võitis, siis olid kõik nii rahul. Oli ju meie oma Bond ja puha. Kui Jüri siis lavale astus päris Eurovisioonil, siis.. Oota, kus see RAHVA VALITUD Jüri jäi?

Eks kõik on seda sama juba öelnud: ülikond oli suur ja ei istunud üldse, Jüri tundus väga närvis ja see lavaline liikumine oli lihtsalt.. kurb vaadata. Vaatasin huvi pärast Suurhalli esitlust ka ja see oli palju parem. Jüri tundus ise seda asja rohkem nautivat ja see asi ei olnud nii ülepingutatud. Samas ma ütlen nüüd ausalt ka, et mina Jüri ei süüdistada. Jüri sai kuulsaks vähem, kui aasta tagasi. Ta on väikesest kohast pärit poiss. Suure südamega arvatavasti ja kuuldavasti. See kogu trall on terve aasta jooksul talle ilmselt päris korralikult mõjunud ja teda kasvatanud aga samas mitte piisavalt, et ta oleks suutnud oma korraldustiimile öelda, et teate, ei, teeme nii nagu oli. Sest tegelikult ei olnud ilmselt ikkagi mitte ühegi otsuste taga Jüri üksinda. Meil on ju selle jaoks olemas terve eurotiim ja min teada saavad sõna sekka öelda ka korraldajad ise. 

Igal juhul jäime me viimasaks. Paha lugu, vaene Jüri. Aga tegelt.. Mis siis ikka? Järgmine aasta jälle, elu läheb edasi 🙂 Seni loodame, et ka vahepeal tehakse Eestis ikka väga palju erinevat muusikat, et igaüks leiaks oma lemmiku. Selle aasta vōidulugu ei ole minu lemmik üldse aga mis ka sellest. Vaatasin natukene osasid lugusid järgi ja küll olid kiftid lavashowd! 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: